Sizlere en iyi ve hızlı servisi vermek için siparişlerinizi Sürat Kargo ile gönderiyoruz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar yada eksik varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve siparişinizi tam ve eksiksiz olarak teslim aldığınızı kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

 

Siparişimi iptal edebilir miyim?

“Hazırlanıyor”  konumundaki siparişleriniz için siparişi takip eden en geç 24 saat içerisinde müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. "Hazırlanıyor" dışında herhangi bir durumda sipariş iptali yapılamamaktadır.

 

Siparişimde adres değişikliği yapabilir miyim?

Hesabım sayfanızdan sipariş durumunuzu kontrol ettiğinizde, eğer siparişiniz "Hazırlanıyor" durumunda ise, adres değişikliği talebinizi çağrı merkezimize iletebilirsiniz. Siparişiniz "Hazırlanıyor" dışında herhangi bir durumda ise, adres değişikliği yapılamamaktadır.

Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 1-5 iş günü içerisinde sağlanacaktır.

*Kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilmektedir.

Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini, üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listeleyerek görebilirsiniz. Kargoya verilen siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca size yollanan “Siparişiniz kargoya verilmiştir” bilgilendirme e-postasından da takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti siparişinizin ebat ve ağırlığına göre sistem tarafından otomatik olarak hesaplanarak sipariş tutarınıza eklenmektedir. 250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.