Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına (Sürat Kargo müşteri numaramız 1224065590) kargo ücretini ödeyerek iade ediniz.

İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin kargo ücreti, ürün bedeli ile birlikte iade edilecektir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, denenmiş, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Silikon kalıplarda üretim hatası/defo olmadıkça iade yada değişim kabul edilmemektedir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren firma yetkililerimiz tarafından yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı incelenecektir. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin beş (5) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini hemen hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

İade prosedürlerine uygun olmayan ürünler alıcı ödemeli olarak müşterinin siparişinde belirttiği adrese anlaşmalı kargo ile tekrar gönderilir.